Pranie tapicerki samochodowej Szczecin z dojazdem do klienta

Zadzwoń tel. + 48 791 566 535
Pranie tapicerki samochodowej Szczecin i okolice

Mieszkanie lub samochód to nie laboratorium i niestety trudno utrzymać je w idealnej czystości. Codzienne zajęcia, praca, posiłki, odpoczynek, zabawa mają ogromny wpływ na porządek w naszym domu lub aucie.

pranie tapicerki samochodowej szczecin

Nie zawsze też mamy możliwości, aby doprowadzić mieszkanie do czystości we własnym zakresie. Często brakuje nam wolnego czasu, odpowiednich narzędzi i umiejętności. Nie każdy z nas ma talent do sprzątania i nie każdy z nas lubi tę czynność.

Na szczęście istnieją takie firmy jak nasza, które pomagają swoim klientom w utrzymaniu czystości. Oferujemy usługi związane z utrzymaniem czystości w mieszkaniach i biurach, praniem wykładzin dywanowych oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Bez problemów dojedziemy pod wskazany adres nie tylko w samym Szczecinie, ale także obsługujemy takie rejony miasta jak: osiedle Pomorzany, Zawadzkiego, Krzekowo, Lubieszyn, Mierzyn, Dołuje, Warszewo, Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra Szczecińska, Przecław, Warzymice i wiele innych.

Pranie tapicerki samochodowej Szczecin cena już od 130 zł.