Sprzątanie domów mieszkań Szczecin tanio i solidnie

Zadzwoń tel. + 48 698 590 229 sprzątanie domów i mieszkań – Szczecin i okolice

Nasze mieszkania nie zawsze świecą czystością. I wcale nie jest to skutkiem naszego lenistwa, ale zwykle braku czasu spowodowanego napiętym grafikiem, pracą i obowiązkami. Proste sprzątanie nie stanowi problemu, ale bardziej zaawansowane działania są często ponad nasze możliwości – czasowe i organizacyjne.

sprzątanie domów Szczecin
sprzątanie domów Szczecin

Dlatego w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy kogoś, kto może nas wyręczyć w obowiązkach i zrobić to na najlepszym poziomie. Warto po prostu znaleźć zaufaną firmę, która kompleksowo zajmie się utrzymaniem zawsze idealnej czystości w należących do nas pomieszczeniach.

Nasza firma świadczy bogatą ofertę usług w zakresie utrzymania czystości w mieszkaniach i biurach, zajmujemy się również praniem wykładzin i czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i doświadczonymi pracownikami. Zawsze staramy się wykonać każdą pracę z najwyższą starannością. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do współpracy!

Zamów sprzątanie domów Szczecin w naprawdę dobrej cenie. Nasz cennik skonstruowany jest tak żeby zawsze uzyskać jak najlepszą jakość względem ceny za usługę. Wycena usług zawsze dokonywana jest indywidualnie dla każdego klienta dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się z naszym przedstawicielem na oględziny i ustalenie zakresu obowiązków. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia i zawsze dostosowujemy się do wymagań naszych zleceniodawców.

Proponujemy także solidną obsługę naszych klientów w zakresie:

– sprzątanie lokali po remontach przeprowadzkach wyprowadzkach
– sprzątanie mieszkań przygotowywanych na sprzedaż
– czyszczenie, mycie, odkurzanie kominków w domach
– mycie okien w ogrodach zimowych
– utrzymywanie czystości wokół domów i posesji
– koszenie trawników i strzyżenie żywopłotów

Z powodzeniem działamy nie tylko na terenie Szczecina, ale także w miejscowościach w pobliżu miasta. Mamy stałych klientów w takich miejscowościach jak Mierzyn, Dołuje, Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra Szczecińska i wiele innych. Nasi pracownicy dojeżdżają zawsze na umówioną godzinę i z niezwykłą starannością zajmują się powierzonym im domem. Można nam zaufać ponieważ świadczy o tym także coraz większa ilość klientów pozyskanych poprzez polecanie znajomym.